Prvega aprila je v šestih četah po celi Primorski potekala Pomladna izmenjava voditeljev primorskih IV (PIVPIV). Tako voditelji kot tudi izvidniki smo se spopadali z neznanimi izzivi, ki so nas popeljali iz naše cone udobja.
Naše izvidnike so v soboto, 1. 4. 2023, na našem običajnem zbirnem mestu pričakali neobičajni voditelji. Že po prvem uradnem krogu so si novi voditelji iz stega Tolmin 1 (pre)hitro pridobili zaupanje naših izvidnikov. Skupaj so se odpravili na “Oljsko goro,” kjer so se urili v postavljanju bivakov in preživeli enkratno srečanje.
